Dërgoi një foto të gruas së tij nga salla e lindjes, por burri nuk i kushtoi rëndësi një detaji

Një burrë i entuziazmuar i dërgoi një foto të gjithë familjes së tij pas lindjes së foshnjës së tyre. Mirëpo, harroi një detaj, që e ka zbuluar bashkëshortja përmes një video në Tik Tok.

Sipas mediave të huaja, gruaja tregoi se partneri i saj dërgoi foto që ishin bërë në dhomën e lindjes vetëm pak çaste pasi i vogli i tyre lindi.

Por ajo që ai nuk vuri re ishte se fustani spitalor i gruas së tij ishte ende lart rreth belit të saj duke lënë që të shfaqej gjithçka poshtë ijeve.

Kur më vonë gruaja e ka kuptuar është ndjerë në siklet dhe ka deklaruar se këtë incident do e kujtoi gjatë.

@4kids1mom0energy

Bless his heart. #greenscreen #QuickerPickerRapper #Coming2America #fyp #momsoftiktok

♬ original sound –

 

 

Share With:
Translate »
163 Views