Detaje nga ditëlindja e vajzës së dytë të Valdrin Sahitit

Dizajneri i njohur Valdrin Sahiti, sot ka arsyeje për të festuar.

Vajza e tij e vogël Paris po mbushë plotë dy vite jetë.

Kujtojmë që Valdrini ka një raport shumë të ngushtë me dy vajzat e tij, Bellën dhe Parisin, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshes së vogël i dëshirojmë shëndet e mbarësi,

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

 

Share With:
Translate »
78 Views