Kourtney Kardashian tregon barkun e rrumbullakët duke shijuar një shëtitje romantike

Kourtney Kardashian po e kalon shtatzëninë e katërt.

Në fillim të kësaj jave, ylli 44-vjeçar dhe bashkëshorti Travis Barker u fotografuan duke marrë smoothie nga Pierre Lafond Market dhe duke u nisur për në plazh për një shëtitje romantike në muzg në Santa Barbara, Kaliforni.

Kourtney – që ka tre fëmijë; 13-vjeçarja Mason, 10-vjeçarja Penelope dhe 8-vjeçarja Reign, me ish-in e saj, Scott Disick – u shfaqën të relaksuar teksa merrte disa rreze me të dashurin e saj Blink-182.

Santa Barbara është një vend i veçantë për çiftin e dashur, pasi është vendi ku ata u martuan zyrtarisht – mes ceremonive të spërkatura në Las Vegas dhe Itali – në një gjykatë vitin e kaluar.

Share With:
Translate »
51 Views