Detaji i trishtë: Ja pse një karrige ishte bosh në dasmën e Princit Harry

Miliona njerëz nga e gjithë bota ndoqën dje ceremoninë e martesës së Princit Harry dhe Meghan Markle, tani dukeshë e Sussex. U komentua shumë e gjithë ceremonia, fustani e pamja e Meghan. Por një detaj që ra shumë në sy ishte karrigia bosh në krah të William. Por një detaj që ra shumë në sy ishte karrigia bosh në krah të William. Thuhet se karrigia ishte lënë bosh për të respektuar Princeshë Dianën e cila vdiq kur Princ Harry ishte 12 vjeç. 

Share With:
Translate »
640 Views