Rikthehet “DIVA”! Adelina Ismaili publikon klipin më të ri bashkë me të birin

Rikthehet diva e muzikës shqiptare! Adelina Ismaili sapo ka publikuar produktin më të ri muzikor me titull “T’iqja”.

Adelina është kujdesur vetë për tekstin e këngës, ndërsa muzika është punuar nga Florent Boshnjaku.

“T’iqja” është një këngë thumbuese për femrat që interesohen vetëm përpamjen e jashtme dhe është shkurtesë e emrit “Hatixhe”. Adelina jo pak herë ka shprehur realitetin në këngët e saj, dhe duket se ky ka qenë edhe qëllimi i projektit të ri.

Share With:
Translate »
755 Views