Dhuratat e para të Ajkës janë fantastike, po aq dhe surpriza e Rezarta Shkurtës

Dje, çifti i njohur Xhensila dhe Bes Kallaku u bekuan me ardhjen në jetë të vajzës së tyre që e quajtën Ajka. Lajmi u përhap shpejt dhe urimet ishin të shumta.

Nuk kanë munguar as dedikimet me fjalë por as vizitat e njerëzve të dashur. Buqetat e luleve për vogëlushen ishin vërtet interesante.

Por po kaq e bukur ishte edhe surpriza e Rezarta Shkurtës me videon e saj.

Share With:
Translate »
1443 Views