“Dikur të mbaja për dore, sot dora jote në supin tim”! Emocionon Eni Çobani…

 Juristja Eni Çobani është një nga figurat më të dashura të ekranit.  Ajo nuk i ka kursyer kurrë dedikimet e saj plot mesazhe paqësore në ekran por edhe në rrjetet e saj sociale. Këtë herë postimi i kushtohet djalit të saj të vetëm, që është dhe dashuria e madhe e saj. ‘Sa shpejt ikin vitet dikur e mbaja per dore sot eshte ai qe ma mban doren mbi supe.Lumturi qe merr krahe ne perqafimin e Birit tim.’- shkruan ajo krah fotos me djalin e saj. 

Share With:
Translate »
908 Views