Dalvi qan kur mbaron kënga e mamit, kjo video do t’ju shkrijë së qeshuri

Silva Gunbardhi spikat për thjeshtësinë që e karakterizon, ajo gjithmonë poston gjëra nga më të ndryshme në profilet e saj, përjetimet e momentit, foto me artistët gjatë performancave të tyre në skenë. Por mund të themi me siguri që postimi më i bukur është i kësaj video që është kryer në natën e mbrëmshme. Ajo teksa po udhëtonte me djalin e saj në makinë në sfond dëgjohej kënga e re e Silvës “Digje Zemrën” por çudia ndodh kur kënga mbaron dhe Dalvi fillon të qajë. E kemi dëgjuar edhe herë të tjera në intervista apo edhe parë në postimet e Silvës që Dalvi është fansi i saj më i madh.

Share With:
Translate »
1570 Views