Dikush i ka hapur profil të rremë vajzës së Besit dhe Xhensilës, reagon aktori

Vetëm përpara tri ditësh ata u bekuan me fëmijën e tyre të parë! Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj erdhi në jetë si fryt i dashurisë së aktorit të humorit dhe këngëtares së njohur. Siç edhe pritej, vet prindërit më të rinj të showbiz-it shqiptarë bën dedikimet respektive për vogëlushen e tyre në instagram, ku edhe këtë herë nuhatja nuk i tradhtoi. Të paktën Xhensilën…Ajo e ceku në dedikimin e saj faktin e vogla e tyre mund të ishte shpesh pjesë e rrjeteve sociale, por ata do e mbrojnë me fanatizëm atë dhe luten që të mos publikohen gjëra të pakonfirmuara të vajzës së tyre.

Por, ajo që nuk pritej ndodhi! Ajka Kallaku rezulton me një profil në instagram, që afërmendsh është i rremë. I prekur nga ky gjest, menjëherë ka reaguar Besi, i cili përmes një postimi në instastory thotë: “Ju lutem bëjini report kësaj faqeje. Nuk ka dhe as do të ketë faqe të vajzës nga ana jonë. Njerëz të sëmurë”.

Dhe një reagim i tillë ishte i pritshëm!

Share With:
Translate »
825 Views