Dikush mungonte në fotot zyrtare të dasmës mbretërore

Pasi bënë xhiron e botës gjithë fotot e mundshme të dasmës së Harry-t dhe Meghan-it, pak më shumë se një orë më parë familja  mbretërore publikoi tre fotot zyrtare të dasmës. Gjithë familja bashkë me nusen në mes dhe mamanë e saj. Por dikush mungoi. Princi i vogël pjesëtari i porsalindur i familjes mbretërore nuk është në fotot zyrtare. Mëse e kuptueshme që nuk e pamë askund në dasmë por as brenda pallatit princin Louis nuk e kanë sjellë për të bërë foton me xhaxhain e porsamartuar. Mbase bënte nani nani…

Share With:
Translate »
642 Views