Ditëlindja e Harper Beckham, familja merr me qera pallatin mbretëror për festimet

Harper Bechkam është ndoshta 6-vjecarja më me fat në të gjithë botën. Jo vetëm që kishte fustanin e njw princeshe, në ditën e ditëlindjes së saj, por ajo mori dhe një trajtim si e tillë duke e festuar këtë ditëlindje në Buckingham Palace në Angli. Asaj i është bërë një festë madhështore duke nisur nga surprizat e mëngjesit, tek dhutatat, të ftuarit apo edhe veshjet e tyre. Për më shumë ndiqni fotot më poshtë.

 

Share With:
Translate »
1003 Views