Lidhja e Lorit me London është shumë e veçantë, ja ku janë sot

Lori Hoxha e ka marrë seriozisht rolin e tezes, duke e “rrëmbyer” Londonin e vogël, nga e motra Sara. Ditën e sotme Lori ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke mbajtur nipin në prehër. Ndërsa Sara, Ledioni dhe Lodon janë kthyer nga pushimet familjare, Lori nuk ka ngurruar që të kalojë kohë me të voglin, momente që i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Duket se lidhja e tyre është shumë e vecantë.

Share With:
Translate »
762 Views