Ditëlindja e London ishte një ylber tullumbacesh dhe mami Sara na emocionoi

Në familjen Liço – Hoxha, ka festë! Vogëlushi i Ledionit dhe Sarës, London Noor feston sot 2-vjetorin e lindjes dhe e gjithë familja është mbledhur për të gëzuar. Ka qënë e ëma e tij, Sara Hoxha e cila zbulon edhe një pjesë të ambjentit të arreduar plot tullumbace me ngjyra të ndryshme, teksa London luan me një arush, i ulur në tokë.

“Arush dudushi jonë bën dy vjeç sot” -shkruan krahas fotos Sara.

Gjithsesi, surprizën më të bukur London e mori nga tezja e tij, Lori. Ajo u rikthye në Tiranë për të festuar së bashku me familjen, ditëlindjen e dytë të London.

View this post on Instagram

Lori e London ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
832 Views