Divin mbush 1-vjeç, zbuloni pamjet nga festa speciale që Visjani ka realizuar për të birin

Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj u bë baba një vit më parë me një djalë të quajtur, Divin. Që prej atij momenti ai nuk ka ngurruar të zbulojë pamje të ndryshme të vogëlushit, i cili rritet dita ditës edhe më shumë.
Ditën e sotme Visjani është kujdesur të ruajë kujtimet më të bukura në një festë e cila ka bërë bashkë miqtë më të afërt të tij për të festuar 1-vjetorin e vogëlushit.
Me një këmishë të bardhë dhe pantallona kafe vogëlushi duket si një princ i vërtetë krah mamit dhe babit. Ukcenaj është kujdesur t’i dedikojë të voglit një festë të personalizuar, ku vëmendjen e ka ‘vjedhur’ të gjithën Divin.
Më poshtë ju sjellim disa prej pamjeve të ditëlindjes.

Share With:242 Views