Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Taulant Xhaka dhe Arbnora

Taulant Xhaka do bëhet baba së shpejti. Lajmin e bukur futbollisti e dha muajin e kaluar me një foto ku shfaqej me bashkëshorten Arbnorën. Çifti së fundmi kanë shkuar me pushime në Dubai, nga ku të dy kanë postuar foto të mrekullueshme. Në foton e postuar nga Taulanti, çifti shfaqen të përqafuar ndërsa Arbnora ka pblikuar një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe zbulon gjininë e fëmijës.

Taulanti dhe Arbnora do bëhen prindër të një djali.

Kujtojmë që dy muaj më parë edhe Graniti u bë baba i një vajze.

Share With:200 Views