Djali 3 vjeç i kryeministrit i rrëmben zemrën Indisë, Trudeau del jashtë loje

Kryeministri kanadez Justin Trudeau ka zënë kryeartikuj e mediave në Indi për vizitën e tij zyrtare, mirëpo vendin ia zuri një vogëlush. Mes  vallëzimeve të Bollywood, veshjeve  indiane dhe një ftese aksidentale për një separatist, Trudeau premtonte shumë në këtë vizitë që të ishte qendra e vëmendjes. Mirëpo djali i tij i vogël tre vjeç, Hadrien, thithi sytë e të gjithëve nga vetja sidomos në momentet kur bëheshin fotografi, ca më tepër zyrtare Dhe Hadrien ‘ua tregoi mirë” se si duhej bërë vizita shtetërore.

Shiheni vetë:

Share With:
Translate »
724 Views