Dalje të gjithëve, tashmë Sara ka një shok të ngushtë për të dalë shëtitje

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha publikon shpesh foto me vogëlushin e saj London Noor.
Nënë e bir janë duke shëtitur dorë për dore dhe duket se tashmë London është i sigurt në hapat e tij. “Shoku i ngushtë i mamit”,-shkruan Sara në anglisht krahas fotos së publikuar me të voglin e saj.

Share With:
Translate »
707 Views