Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq!

Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e imazhit të ri të koleksionit të Dolce & Gabbana, dhe mes tyre edhe fëmijët e të ndjerit, Dritan Prifti. Bëhet fjalë për djalin, David Priftin dhe vajza e vogël, Livia, të cilët kanë qenë pjesë e këtij koleksioni. Por ata tashmë kanë një background vërtet optimist në fushën e modelingut. Ka qenë David që këtë herë ka postuar një fotografi ku ka pozuar për një optikë dhe ku në përshkrimin e fotos ka shkruar: “Ndihesh kaq mirë kur je i keq”. Për çfarë ta ketë patur vallë?

Share With:
Translate »
790 Views