Djali i Enada dhe Gerd Vasos feston sot ditëlindjen, nuk do e besoni sa është rritur

  14 shkurti është një ditë e veçant për dy balerinët e njohur shqiptar Enada dhe Gerd Vaso. Sot i bashkon jo vetëm dashuria e madhe për njeri- tjetrin, por edhe ditëlindja e djalit, bekimit të tyre më të madh, Roan, i cili sot mbush plot 16 vjeç.

Lajmin e bukur të familjes Vaso e ka bërë publike vetë Enada, përmes një postimi në Instastory, ku ka publikuar një video të Roanit, mbi të cilën shkruan: “Roan +16”.

Share With:
Translate »
40 Views