Djali i Florian Binaj është rritur aq sa për të luajtur me babin | Video

“Polici i Portokallisë” siç njihet më së shumti aktori Florian Binaj, është baba i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. 
Teksa vajzën e kemi parë që është rritur, mbrëmjen e sotme Flori ka ndarë një video duke luajtur me të birin. Glauk është rritur aq sa për të ndërvepruar me babin. Sa bukur që duket familja edhe pse atmosferës i mungon princesha e shtëpisë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1850 Views