Djali i tij feston 36-vjetorin, Agron Llakaj i emocionuar: Kur biri të bëhet shok

Për aktorin e njohur të humorit Agron Llakaj dita e sotme është padyshim një nga më të bukurat, pasi djali i tij feston 36-vjetorin e lindjes.

Në urimin e tij ai e ka quajtur Eno shokun e tij më të ngushtë.

“Kur biri te behet shoke…,Eno sot 36 vjec.
Pac gjithe te mirat e kesaj bote bir,shendet mbi gjithcka!
Gezo me familjen tende te bukur, me Teos dhe Brus, dy yjet e nena Nines dhe gjyshi Gonit, gezo me te gjithe Ne!
Zotin pac me vete ne te gjithe deshirat dhe enderrat e tua ne 100 vite!”, shkruan Llakaj krah fotos me të birin dhe nipërit e tij.

 

Share With:
Translate »
60 Views