Djali që u vetëvra sot, ishte i biri i stilistes së VIP-ave shqiptarë

29-vjeçari që u hodh nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” është djali i dy njerëzve mjaft të njohur në qytetin e Durrësit.

Sipas mediave lokale të Durrësit, ai është i biri i stilistes Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr.2 Leonard Koça. Xhino ishte djali më i vogël i familjes së njohur në qytetin bregdetar.

Nëna e djalit, Lira Koça është një nga stilistet më të mira në vend, e cila vesh yjet më të njohur të ekranit. Ndërsa Leonard Koça është pjesë e strukturave të Partisë Socialiste në Durrës.

Ndërkohë, njoftojnë se ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes nga ana e organeve kompetente.

U vetëvra sot në spital, viktima është djali i stilistes

U vetëvra sot në spital, viktima është djali i stilistes

U vetëvra sot në spital, viktima është djali i stilistes

U vetëvra sot në spital, viktima është djali i stilistes

Share With:
Translate »425 Views