Djali që shet në rrugë imiton Sokol Ballën dhe i ka pëlqyer edhe vetë moderatorit

Një vogëlush që shet rrugëve të Tiranës ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e gazetarit Sokol Balla.

Vetë gazetari ka publikuar një video, ndërsa mund të shihni se vogëlushi e imiton në mënyrë përfekte.

Djaloshi i zgjuar ka befasur gazetarin, pasi arrin të artikulojë me përpikmëri disa nga fjalitë që Balla ka përdorur në emisionet e tij.

#realstory, real people ❤️

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

Share With:
Translate »
757 Views