Ish-banori i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës

Ish-banori i “Big Brother’, Ervin Sinjari, në mars të këtij viti i dha fund beqarisë duke u martuar me partneren e tij, Eri. Qe pas publikimit të fotove të ceremonisë u vu re se partnerja e tij ishte në pritjen e ëmbël dhe se shumë shpejt ata do të bëheshin prindër për herë të parë.

Duket se dita ka ardhur dhe Ervini është bërë baba për herë të parë i një vajze të quajtur Daisy Rose. Lajmin e ka bërë të ditur ish-banori nëpërmjet fotove të publikuara në ‘Instagram’ ku tregon se është mjaft i lumtur për ardhjen në jetë të vogëlushes.

Share With:
Translate »
681 Views