Djemtë e Medës bëhen synet, video nga festa madhështore

Këngëtari Meda është baba i 4 fëmijëve, 3 djemve dhe një djali. Dita e sotme është një ditë e shënuar për djemtë e familjes. Ata janë bërë synet dhe këtë mbrëmje po festojnë. Urojmë që djemtë të rriten me shëndet të plotë e të dhëndërrojnë! Në videon mëposhtë gjeni pamje nga festa. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1619 Views