Kristal, vajza e Jonida Shehut feston 1-vjetorin e lindjes | Video

Si sot para një viti, moderatorja Jonida Shehu u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Kristal. Ndonëse nuk e ekspozon shumë, ajo na ka njohur me portretin e vajzës.   

Në një festë private dhe pa bërë bujë të madhe, Jonida ka vendosur t’i festojë 1-vjetorin e lindjes të bijës në natyrë. Kidstime.al ka siguruar një video nga atmosfera dhe gjithçka duket shumë bukur. Për më tepër ndiqni videon mëposhtë. Gëzuar ditëlindjen vogëlushe! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
2158 Views