Do të bëhet nënë për herë të parë! Këngëtarja shqiptare ka filluar që tani të shqetësohet për peshën

Këngëtarja Gjira Kajtazi është në pritjen e ëmbël dhe po mësohet me idenë e ndryshimeve të fizikut të saj.

Ndërsa pret fëmijën e saj të parë, që zbuloi se është djalë, Gjira duket se është e shqetësuar për kilogramët e “pakontrolluar” që po merr.

Ajo postoi një foto në Instagram, ku pozon para pasqyrës, ndërsa në mbishkrimin e saj shkruan:

“Nënë +70 e disa kilogramë”.

View this post on Instagram

Nëna + 70 e diqka kg 🙈

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Duket se këngëtarja po shqetësohet që tani për kilogramët, pavarësisht se është në tremujorin e dytë të shtatzënisë.

Këngëtarja banon në Gjermani, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë që vjen pas një romance të gjatë me futbollistin Ali Ibrahimi.

Share With:414 Views