Do të martohen në ditëlindjen e djalit, Klea Huta zbulon frikën e saj…

Klea Huta dhe Elgit Doda kanë zbuluar se shumë shpejt do të organizojnë dasmën e tyre. Çifti ka vendosur që të martohet në muajin qershor në një nga vendet e jugut, e përgatitjet kanë nisur.

Shumë shpejt do martohen, Klea Huta zbulon frikën e saj... (FOTO)

Po mesa duket ata që nuk janë përgatitur janë vetë nusja dhe dhëndri. Klea ka ndarë së fundmi një video në “Instastory” ku tregohen disa incidente që kanë ndodhur mes çiftit duke kërcyer.

“Ne në dasmën tonë”, shkruan Klea teksa ka etiketuar edhe partnerin e saj.

Shumë shpejt do martohen, Klea Huta zbulon frikën e saj... (FOTO)

Kujtojmë se Klea dhe Elgiti kanë vendosur të bëjnë dasmën në ditëlindjen e tretë të djalit të tyre, Kridit. Dasma do të mbahet në 4 qershor në Livadh, Himarë.

Share With:
Translate »
51 Views