Donald Trump injoron vogëlushin në karrige me rrota, shpërthejnë komentet

Duket se gafat për Donald Trump nuk kanë fund dhe do të vazhdojnë të komentohen për një kohë të gjatë. Në takimin e fundit, presidenti është filmuar në një moment teksa ka injoruar një djalë të vogël të ulur në karrige me rrota që kërkonte ti jepte dorën. Në pamjet e publikuara duket se si Trump i përshëndet të gjithë fëmijët, ndërsa vogëlushi tenton disa herë ta takojë, por nuk ia del.  Video u bë virale pasi autorja e njohur J.K.Roëling e komentoi në rrjetin social, Tëitter duke e quajtur gjestin e presidentit ‘shokues dhe të tmerrshëm.’ Pas kësaj shpërthyen komentet që mbronin Trump pasi e kishte përshëndetur vogëlushin përpara, ndërsa të tjerë e quanin veprim të ulët këtë gjë.

Share With:
Translate »
1020 Views