Ledioni dhe London shokë të ngushtë, shikoni si argëtohen në plazh…

Ata tani janë shokë të ngushtë dhe kështu do jenë gjithë jetën. London Noor ka nisur pushimet e tjera, këtë herë te deti. Ledioni ka ndarë një foto në të cilën janë ulur përballë njëri-tjetrit dhe po fjalosen. Për Ledionin nuk mund të ketë lumturi më të madhe dhe për Sarën gjithashtu. Ndërkohë që Sara po tregohet kursimtare e s`po poston foto me djalin, Ledionit nuk po i mban zemra. Thjesht nuk mund t`i rezistojë atij.

Until you have a son of your own… you will never know the joy, the love beyond feeling that resonates in my heart as I look upon you.

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

 

Share With:
Translate »
850 Views