Drilon Hoxha ia thotë troç aktores: Dua të bëj një fëmijë me ty

Regjisori Drilon Hoxha është ndër meshkujt më të lakmuar dhe më të pëlqyer.

Driloni ka tërhequr vëmendjen me një video të publikuar në Instagram, ku shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i kërkon të bëjnë një fëmijë së bashku.

Por aktorja e refuzon pasi kërkon që burri i saj të ketë tre cilësi që ai nuk i ka.

Driloni dhe Anna lënë të kuptohet se e gjitha kjo ishte një shaka, pasi kjo video ishte për të kënaqur ndjekësit.

View this post on Instagram

??? @anna_lika

A post shared by Drilon Hoxha (@drilonhoxha) on

Share With:
Translate »
517 Views