Dua Lipa është bërë teze dhe duhet t’i shihni patjetër këto foto

Si është Dua Lipa si teze? Na e tregoi vetë me një album fotosh, publikuar në ‘Instagram’. Ajo ka treguar se ka pasur një vizitor shumë special, vajzën e kushërirës së saj dhe për të e quan veten teze. “Unë nuk jam një teze e zakonshme, jam teze cool. Kushërira ime e bukur më dha shoqen e ngushtë të vogël dhe nuk po ngopem me të. Ajo është princesha ime e vogël përjetë”, shkroi Dua.

 

Në foto ajo shfaqet me të voglën në krah teksa luan dhe mund të themi me bindje se e vogla sapo u bë VIP në Instagramin e tezes./

Share With:
Translate »
35 Views