Dua merr në skenë vëllain dhe motrën, ndërsa neve na zunë lotët

Mbrëmë na ka bërë krenarë të gjithëve.

Dua Lipa shkëlqu në ‘Brit Awards’ ku fitoi dy çmime, ‘Artistja më e mirë femër’ dhe ‘Artistja që përparoi më së shpejti në Britani’.

E kur fitoi çmimin e dytë, Dua i emocionoi të gjithë të pranishmit.

Kjo se, ajo në skenë mori edhe vëllain edhe motrën e saj dhe për këtë ka një arsye.

“Arsyeja se pse i solla ata në skenë, është se në kohën kur bëja albumin ju thosha se duhet të besojnë në magji, ajo ndodhi”, janë fjalët e saj.

Share With:
Translate »
709 Views