“Dua të bëhem si mami” Këngëtarja shqiptare ruan intervistën e parë në gazetë dhe na tregon se ëndrrat realizohen

Ëngjëllusha Salihu është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli. Përveç kësaj, Engjëllusha ka filluar edhe karierën në muzikë. Ajo ndan postime të ndryshme në rrjete sociale. Së fundi, ka publikuar një imazh te një artikulli kur ka qenë fëmijë. Ajo është intervistuar në njërën nga Gazetat shqiptare kur ishte fëmijë dhe ende e ruan faqen e saj. Madje bën shumë mirë sepse vërteton se ëndrrat bëhen realitet. Që në fëmijërinë e hershme ajo donte të bëhej këngëtare si mami e ia arriti. Që nga ajo kohë Engjëllusha është rritur e zbukuruar shumë. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
579 Views