“Dondon Bisa” bën 2 vjeç, teze Lori bën postimin prekës nga Anglia me foton e mrekullueshme

Për familjen Hoxha dhe Liço dita e sotme është një nga më të rëndësishmet pasi i vogli London Noor feston ditëlindjen. Këtë ditë e ka kujtuar me shumë dashuri tezja e tij Lori Hoxha me një postim në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto gazmore me nipin e saj tashmë 2-vjeçar dhe krahas fotos ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Dondon Bisa, Nuk e dija çfarë ishte dashuria e vërtetë deri në çastin kur të mbajta në krahë për herë të parë dhe tani nuk e besoj që tashmë je 2! Mos u rrit kaq shpejt tizhja joji të do shumë,”-përfundon Lori në rrjete sociale. Aktualisht trashëgimtaria e Top Channel është duke jetuar në Londër për të përfunduar studimet.

View this post on Instagram

Lori e London ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
552 Views