Duhet t’i shihni patjetër këto foto të Ariana Fejzullahut me vajzën e saj të tretë

Ariana është shumë aktive në rrjetin social Instagram

Duke postuar foto të ndryshme vetëm dhe me familjen.

Por, fotoja e fundit morri zemrat e ndjekësve nga ëmblsia e vajzës së Arianës dhe këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Të veshura njësoj nënë e bijë duket kaq bukur dhe kaq të lumtura pran njëra tjetrës.

Shikojeni foton dhe jepeni komentin tuaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
61 Views