Duke u rritur gjithnjë e më rrallë, Nora na prezanton zonjushë Renee

Sa më shumë kalon koha edhe më të rralla bëhen postimet e Nora Istrefit në rrjetet sociale. Përveç fotove në studio, videoklipe apo aty ku shfaqet shumë e kuruar Nora bën përjashtime vetëm kur bëhet fjalë për dashurinë e saj më të madhe, Renee.

Në festën e Bajramit, këngëtarja ka zgjedhur të ndajë disa momente të vajzës, e cila tanimë është kthyer në një zonjushë të vërtetë, me flokët e gjatë dhe buzëqeshjen po si të Norës. Ëmbëlsia e Renees i ka kthyer mendjen këngëtares që nuk ndan shpesh momente të përditshmërisë në rrjetet sociale.

Pra e kuptuar, nëse Nora vendos të rikthehet në Instagram kjo është vetëm për gjëra shumë të veçanta, festa, videoklipe ose për Renee.

 

Share With:
Translate »
321 Views