“Dy beba”, Jonida Vokshi publikon foton më të ëmbël ndonjëherë me të bijën

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë të vogëlushes që e pagëzuan me emrin Emi.

Që nga ai moment ata nuk ngurojnë të ndajnë foto nga momente të ndryshme me vogëlushen dhe të gjithë fansave i duket sikur Emi është rritur me ta.

Rreth dy orë më parë, Jonida ka publikuar një foto shumë të ëmbël me të bijën, ku shfaqen në makinë.

“Nuk e pershkruaj dot dashurine per kete mrekulli qe me ka dhene Zoti!
VDIQAAAAA FAREEEE”, ka shkruar moderatorja krahas fotos, por ndjekësit i kanë cilësuar ato si dy beba kur bëhet fjalë për ëmbëlsinë që sjellin./abcnews.al

Share With:
Translate »
383 Views