Dy gjëra do më shumë Lori Hoxha: Mamin edhe …

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha nuk ka qenë edhe aq aktive në Instagram në ditët e fundit.

Megjithatë në një foto të fundit ajo ka tërhequr vëmendje me atë që ka shkruar krahas fotos:

“Dua vetëm krevatin tim dhe mamin, me vjen keq!,”-përfundon Lori.

E thënë kjo në një ditë të hënë, me siguri bën shumë sens.

Share With:
Translate »
1120 Views