Dy në një! Me njoftimin se po bëhen prindër, çifti i njohur jep edhe lajmin e ndarjes

Çifti i njohur, Jimmie Allen dhe Alexis Gale po ndahen teksa në këtë periudhë kanë zbuluar se janë në pritje të fëmijës së tretë së bashku.
Këngëtari dhe gruaja e tij njoftuan në Instagram se ata po i japin fund martesës së tyre dyvjeçare, pavarësisht se Gale është shtatzënë.

“Pas shumë mendimeve dhe reflektimeve në muajt e fundit, Lex dhe unë kemi marrë vendimin për t’u ndarë”, shkroi Allen.

“Ndërsa lundrojmë në këtë ndryshim të jetës, ne gjithashtu mund të ndajmë se do të mirëpresim një fëmijë tjetër së bashku”, thanë çifti.

Këngëtari vuri në dukje se “prioriteti kryesor i çiftit është dhe do të jetë gjithmonë sigurimi që fëmijët e tyre të jenë të shëndetshëm, të lumtur dhe të dashur.

Ata tashmë kanë vajzat Naomi dhe Zara përveç djalit të Allen, Aadyn që ai ka nga një lidhje e mëparshme.

Allen dhe infermierja u martuan fshehurazi në një ceremoni private në qershor të 2020 dhe organizuan një martesë më të madhe në Pensilvani në maj të 2021.

Share With:
Translate »
44 Views