“Dy prindër të lumtur”, Ermali publikon foton e ëmbël

Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më bashkëshorten e tij Amarda Toska, e cila aktualisht është pritje në fëmijës së tyre të dytë.

Krahas fotos Ermali ka shkruar: “Dy prindër të lumtur”. Ndërkohë shohim se tashmë shtatzënia është mjaft e dukshme tek Ami, e cila në këtë foto na shfaqet më forma mjaft të rrumbullakosura. 

Megjithatë në këtë foto ajo duket më rrezëllitëse dhe në formë se kurrë. Ermali dhe Ami aktualisht janë prindër të Joelit, ndërkohë që së shpejti do të bekohen me një vajzë.

 

Share With:
Translate »
657 Views