Jessica Alba gjen mënyrën më të bukur për të lajmëruar gjininë e bebit

Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj janë në pritje të një djali. Aktorja hollivudiane ka zbuluar gjininë e fëmijës së tretë përmes një video të mrekullueshme të publikuat ne llogarinë e saj të Instagramit, ditën e djeshme.

“Cash Warren dhe unë nuk mund të ishim më të kënaqur se kaq. Në pritje të një djali, së shpejti nëna e tre fëmijëve”, shkruan ndër të tjera bashkangjitur videos Jessica.

Aktorja 36-vjeçare dhe dy vajzat e saj dukeshin në gjendje të mirë shpirtërore, duke qeshur, ndërkohë që festonin për pjesëtarin më të ri që do i shtohet familjes së tyre.

Share With:
Translate »
792 Views