Dy zonjushat e deputeteve që votuan për herë të parë

Majlinda Bregu dhe Monika Kryemadhi janë nëna vajzash. Këtë vit, vajzat e tyre, patën të drejtën e votës dhe lirinë për të zgjedhur drejtuesit e shqiptarëve. 
Kejda, vajza e Majlindës, ish-deputetes së Partisë Demokratike, u paraqit në qendrën e votimit sëbashku me të ëmën. Të dyja të veshura me shumë stil dhe mjaft finesë. 

Po ashtu ditën e sotme ka votuar për herë të parë edhe Bora, vajza e madhe e deputetes së LSI. Monika Kryemadhit. Ajo u paraqit në qendrën e votimit me të atin dhe të ëmën. Padyshim që për prindërit sot ishte një ditë emocionuese pasi vajza e tyre u kthye edhe në mbështetje vote dhe jo thjesht morale. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
854 Views