Olta Boka uron Fitër Bajramin me foto nga fëmijëria

Këngëtarja simpatike Olta Boka ka ndarë me ndjekësit e saj një foto nga fëmijëria, në breg të detit. Me këtë foto Olta ka uruar ndjekësit e saj dhe besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ajo shkruan: Zemrat tona qofshin te bardha si te nje femije 👼🏼pertej te sotshmes!
Gezuar Bajramin!
Zoti na falte, Zoti na dashte!
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Share With:
Translate »
805 Views