E bija bën tre vjeç, Emina Cunmulaj e uron me fjalët më të bukura dhe fotot me rralla nga salla e lindjes

Sot në familjen e Emina Cunmulajt ka festë pasi vajza e dytë, Mia Soraya feston 3 vjetorin e lindjes. Modelja, e cila është në pritje të fëmijës së tretë, i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla vogëlushes së saj.

Emina ka kujtuar disa momente para dhe pas ardhjes në jetë të vajzës si dhe nga takimi i parë i Ella Farias me motrën e saj të vogël. “E vogla ime. Mami do të të mbajë përgjithmonë pa marrë parasysh sa vjeç bën, ku apo kur. Unë do të jem gjithmonë aty për ty, Mia Soraya Sarah.”, ka shkruar Emina.

Kujtojmë që pak javë më parë, Emina konfirmoi se është në pritje të një djali nëpërmjet një fotoje me vajzat e saj, në veshjet e të cilave shkruhej: “Mezi po presim që të njohim vëllain tonë.”

Share With:
Translate »
2200 Views