E bija e ministrit shqiptar hedh vallen e shqipeve dhe duket kaq bukur

Një video që e ka publikuar me krenari babi Herës, vajza e madhe e Ditmir Bushatit, tregon disa vajza të veshura me të kuqen e flamurit dhe hedhin vallen e Shqipeve. Nuk e kemi të lehtë të gjejmë ku mund të jetë Hera, sepse ajo është një kacurrelse, por vajzat këtu i kanë krehur të gjitha njësoj flokët, sigurisht babi e dallon të bijën dhe është shumë krenar për të.

Share With:
Translate »
678 Views