E bija e moderatores shqiptare feston ditëlindjen live në emisionin e mamit

Vajza e vogël e autores dhe moderatores së emisionit ‘Ditë e Re’, Dajana Shabani i ka suprizuar të gjithë me paraqitjen e saj në transmetimin direkt. Bukuroshja Marlena festoi ditëndjen në një mënyrë të veçantë duke u shfaq për herë të parë në skenë, ku u ambientua menjëherë dhe filloi të kërcejë e të këndojë. “Mami, doja të të bëja doktoreshë, më prishe planet,” – tha Dajana për vogëlushen. Kështu Marlena mbushi 2 vjeç dhe solli një atmosferë ndryshe duke dhuruar pak mirësi e dashuri për të gjithë teleshikuesit.

Share With:
Translate »
1093 Views