E bija me pushime, Sabiani merakoset për të

Sabianin e njohim si një këngëtarët të suksesshëm dhe me një karrierë të gjatë në skenat shqiptare. Tashmë edhe vajza e tij Keisi ka fituar famë, pasi është shumë simpatike dhe këtë nuk nguron ta tregojë as me pozat provokuese që publikon.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto nga biseda me të atin, nga e cila kuptojmë se Sabiani është një baba tipik shqiptar dhe shumë merakli për të bijën. Keisi ka shkuar në një udhëtim e vetme dhe shpesh ka publikuar foto dhe video nga ditët e pushimit, por njëra prej tyre mesa duket ka tërhequr vëmendjen e të atit.

Ai i ka shkruar: “Kujdes mos të këputen rripat”. Ndërsa vet Keisi e justifikon këtë mesazh kështu: “Ka merak se më ka çuar me pushime vetëm”./revistawho.com

Share With:
Translate »
1014 Views