E dalloni dot se kush është kjo këngëtarja e njohur shqiptare në foto?

E njihni kush është? Vajza që shikoni në këtë foto është sot një këngëtare e njohur shqiptare.

Ajo së fundmi nuk është përfolur vetëm për karrierën në muzikë, por edhe për problemet e saj me lëndët narkotike.

Është këngëtarja e njohur me pseudonimin  Baby G. Ajo postoi këtë foto të 10 viteve më parë, kur ishte vetëm 12 vjeçe.

Dhe e veçanta e saj qëndron te fustani, që në fakt ishte fundi i së ëmës por i stiluar me një rrip në mes.

“Magdena mori fustanin e mamit dhe dizajnuam këtë”, shkruan këngëtarja.

Baby G paralajmëroi se në dhjetor do të publikojë këngën e saj më të re, që sipas saj është projekti i parë që është bërë nga vetë këngëtarja.

Share With:
Translate »
710 Views