E dashura e Ronaldos një njerkë e përkushtuar

Mendohet se është është 6 muajshe shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Dhe e dashura e Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka filluar që tani të marrë rolin e një nëne të përkushtuar. 22-vjeçarja është fotografuar duke dalë shëtitje me djalin e madh të ylli të Real Madrid, Cristiano JR në Madrid të mërkurën. Shtatzania i shkon shumë Georginës, e cila e veshur me xhinse dhe bluze tregoi barkun e saj të madh të rrubullakosur. Ajo shpesh poston foto të të vegjëlve të Cristianos duke na treguar afrimitetin që kanë

Share With:
Translate »
875 Views